مشکی‌پوشان پیروز نبرد 6 امتیازی


مشکی‌پوشان 2 - سپیدرود صفر

شنبه - 8 دی 1396
ساعت 16:35:00 - تعداد بازدید 390

.مشکی پوشان با غلبه بر سپیدرود به روند ناکامی خود خاتمه داد

به گزارش سایت رسمی باشگاه مشکی‌‍پوشان خراسان، تیم فوتبال مشکی پوشان امروز توانست با دبل یونس شاکری حرف خود سپیدرود رشت را شکست دهد.

ترکیب مشکی پوشان:

محمد حسین عین افشار، سجاد دانایی، میرهانی هاشمی، محسن آقایی، محمدعلی فرامرزی، کریم احمدی، حسین بادامکی، پیام ملکیان، کیوان امرایی، امیرمحمد پناهی و یونس شاکری

شرح بازی:

مشکی‌پوشان نسبت به بازی های گذشته خود بسیار تهاجمی تر بازی می کرد. مرد اول خط حمله این تیم یونس شاکری بود که با 2 گل و 2 تیرک نقش بسیار مهمی در به دست آمدن این نتیجه داشت. سپیدرودی ها تلاش زیادی برای جبران گل های خورده داشتند اما نیروی تهاجمی آن ها به قدری نبود که بتوانند دروازه حریف را با خطری جدی رو به رو کنند. مشکی‌پوشان با این پیروزی صعودی را نتوانست در جدول به دست بیاورد اما برای هفته های آینده امیدوارتر شد.

شرح گل:

مشکی‌پوشان یک - سپیدرود صفر (یونس شاکری26): نفوذ پیام ملکیان از سمت چپ یک بار دیگر یونس شاکری را در فرصت تک به تک قرار داد اما او این بار توانست توپ را وارد دروازه کند.

مشکی‌پوشان 2 - سپیدرود صفر(یونس شاکری 46): پاس دقیق امیرمحمد پناهی یک بار دیگر یونس شاکری را صاحب موقعیت کرد و این مهاجم باهوش با ضربه  سر ضرب خودش  مشکی‌پوشان را به دومین گل بازی رساند.

Copyright © 2015 Siahjamegan Abomoslem FC | Designed by Ravisweb Design