مهابادی: تاوان گل نزدن را دادیم

سه شنبه - 10 فروردین 1397
ساعت 18:10:00 - تعداد بازدید 738

سرمربی تیم فوتبال مشکی‌پوشان می گوید که ظرفیت این تیم مشخص است و عزیزی کمک خواهد گرفت.

به گزارش سایت رسمی باشگاه مشکی‌‍پوشان خراسان، داوود مهابادی سرمربی تیم فوتبال مشکی‌پوشان خراسان با حضور در نشست خبری بعد از شکست برابر استقلال خوزستان گفت: به لحاظ کیفیت، دقایقی را خوب کار کردیم و موقعیت‌های زیادی داشتیم. دقت لازم را نداشتیم و موقعیت‌های ۱۰۰ درصدی را از دست دادیم. در تمرینات روی ضد حملات حریف کار کرده‌بودیم اما روی یک اشتباه دروازه‌مان باز شد. موقعیت داشتیم، گل نزدیم و در نهایت گل خوردیم. بازیکنانم تاوان گل نزدن خود را با شکستی تلخ دادند و از این بابت متاسفم.

 

مهابادی در خصوص انتصاب عزیزی به عنوان رییس سازمان فوتبال مشکی‌پوشان و اینکه آیا تیم بر اساس خرد جمعی وارد زمین شده، گفت: عزیزی اسطوره فوتبال ایران و خراسان است. با عزیزی در راه‌آهن هم‌بازی بودیم و اگر نظری هم داشته‌باشد می‌پذیرم. با توجه به دارایی ما درتیم مشکی‌پوشان، این بهترین تصمیمی بود که می‌شد در رابطه با چینش تیم بگیریم. ظرفیت تیم سیاه جامگان همین نفرات است و به عنوان یک مربی می‌توانم تمام تلاشم را بکنم تا تیم هماهنگ‌تر شود. امروز مهاجمان ما باید دقت بیشتری می‌داشتند اما این اتفاق نیافتاد. اگر عزیزی در تمام روزهای تمرین موضوعی را بگوید، مشکلی نیست و قطعا استفاده می‌کنم. کار برای بقا خیلی سخت شده و دیروز هم بازی‌های تیمم را به جام حذفی تشبیه کردم. باید تلاش کنیم تا اتفاقی ویژه رقم بخورد و هنوز ۱ درصد شانس داریم. 

 

مهابادی در خصوص عملکرد خط دفاعی تیمش گفت: نسبت به گذشته عملکرد بهتری داشتیم اما باید بهتر هم باشیم.

 

سرمربی تیم مشکی‌پوشان در خصوص داوری مسابقه گفت: مشکل خاصی نداشت، اما فکر می‌کنم در نیمه نخست باید روی پیام ملکیان پنالتی اعلام می‌شد.
Copyright © 2015 Siahjamegan Abomoslem FC | Designed by Ravisweb Design